Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16)      Prodejna

banner1
Akční nabídka

Vybrat podle výrobce

Jakou mám záruku dodání zboží při platbě převodem?

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Alena Březovjáková   
Čtvrtek, 07 Srpen 2008 10:30

Způsob platby předem je jeden z možných způsobů platby za nákup v e-shopu. Každý nákup a prodej má svá úskalí a rizika. Když pomineme ochranu spotřebitele zákonými normami ČR je max. zárukou dobré jméno prodejce.

- Provozujeme několik internetových obchodů již od roku 1998.
- Informace o nás jsou veřejně přístupné např. v Živnostenském rejstříku.
- Provozujeme kamennou prodejnu, kterou můžete kdykoliv navšívit na adrese: Jablůnka 207, 756 23
- S našimi dodavateli jsme smluvně vázaní a v případě pochybností je můžete kontaktovat.

Naším cílem je spokojený zákazník, čemuž je podřízena celá naše filosofie způsobu prodeje. Náš obchod splňuje všechny standardy stanovené pro internetové obchody (prodejní a reklamační řád, způsoby platby, zveřejnění adresy, tel. kontaktů...).

Nejsme členy asociací pro elektronické obchodování (APEK, SOS, ...), jelikož je nepokládáme za přínos, nybrž jen za parazity, kteří se snaží obohatit na úspěchu jiných. Pro zajímavost, takové členství stojí ročně min. 10tis. Kč a dostaneme za to pouze možnost umístění loga na naše stránky, kontrolu obchodních podmínek a odkaz na stránku provozovatele. Jde jen o peníze, proto nevěřte pokud vidíte někde ikonku certifikovaného obchodu, že to je pro zákazníka nějaká výhra. Dokazuje to jedině fakt, že dané společnosti obchod zaplatil. Tuto informaci nám potvrdila při kontrole i ČOI (Česká obchodní inspekce).

Aktualizováno Neděle, 29 Červenec 2012 10:40
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit